Karolina i Mateusz

Pamiętna czerwcowa sobota. Piekielny skwar nie był w stanie popsuć dnia ani Parze młodej, ani gościom ani.. reszcieczytaj dalej »

Malwina i Grzegorz

Dzisiaj mamy Światowy dzień fotografii, a podczas szczególnego wydarzenia we wspólnym życiu Malwiny i Grzegorza miałemczytaj dalej »

Ola i Seweryn

Ola i Seweryn..oraz Franio – mała wielka radość w życiu nowo upieczonej pary młodej Choć najmłodszy członekczytaj dalej »

Kasia i Mateusz

Całkiem nie dawno, całkiem z rana porwałem Kasię i Mateusza na mazurski plener. Wiosna leniwie ale budzi się do życia,czytaj dalej »

Sylwia i Kamil

Tydzień wcześniej, przed sesją plenerową, biegaliśmy leśną trasą z kolegą „po fachu ;)”, ciesząc oczyczytaj dalej »

Judyta i Bartek

Ostatni reportaż z tego roku.Późno dołączyłem tego dnia ale z rozpędu, uganiając się za młodą parą i goścmi,czytaj dalej »

Marta & Michał

Wesele Marty i Michała. Para ciepłych, wesołych i życzliwych ludzi otoczona kochającą rodziną i oddanymi przyjaciółmi.czytaj dalej »

Ania i Jakub

Kętrzyn i parafia Św. Jerzego drugi raz w tym roku, a plener w okolicy, zaraz przy domu rodzinnym. Przy fotografowaniuczytaj dalej »

Gosia i Sebastian

Nowa para młoda, stara miejscówka. „Dzika Kaczka” po raz kolejny ale pierwszy raz w tym roku. Czy udało miczytaj dalej »